Masz Pytania ? Zadzwoń !  698-889-653

Asics Gel- Pulse 7 Women

399,00 zł -20%
319,20 zł
Siódma edycja popularnego, męskiego buta biegowego od Asics'a. Posiada dobry poziom amortyzacji, przeznaczony na nawierzchnie miejskie. Polecany biegaczom o wadze do 70kg, poszukującym komfortowego obuwia na treningi. Model ten może być wykorzystany przez cięższych biegaczy do rekreacyjnych startów. Skierowany dla biegających z pięty. Rodzaj stopy: neutralna/supinująca.

W celu tłumienia uderzeń o podłożone, pod piętą oraz śródstopiem, umieszczono wstawkę GEL-ową®. Wykorzystana w podeszwie lżejsza od poprzedniczki i bardziej sprężysta pianka Super SpEVA® dostarcza odpowiedniej ochrony, a także dynamiki podczas biegu. System Guidance Line, znajdujący się w podeszwie, pozwala na efektywniejsze przetaczanie stopy podczas biegu. Spadek między piętą a przodostopiem - 10 mm.

Lekka i przewiewna cholewka, wykończona przy użyciu ograniczonej ilości szwów, zapewnia wysoki komfort podczas biegania. Zastosowane elementy odblaskowe poprawiają bezpieczeństwo w warunkach ograniczonej widoczności. Konstrukcja podeszwy odpowiada naturalnej pracy stóp. Dodatkowo zastosowano w niej gumę o zwiększonej odporności na ścieranie.

Napisz swoją recenzję

Asics Gel- Pulse 7 Women

Asics Gel- Pulse 7 Women

But treningowy dla biegaczy neutralnych i supinujących.

Napisz swoją recenzję