Masz Pytania ? Zadzwoń !  698-889-653

Okulary Nest Pro Nano Mirrored

110,00 zł
Tego produktu nie ma na stanie

Szkielet okularów wykonany jest z miękkiego i elastycznego tworzywa TPR (Thermoplastic Rubber).

Okulary używane zarówno w sporcie (szczególnie w pływaniu długodystansowym i triathlonie) jak i pływaniu rekreacyjnym. Bardzo uniwersalne, dopasowują się niemal każdej twarzy.

Nest Pro Nano Mirrored różnią się od modelu Nest Pro i Nest Pro Mirrored wielkością szkieł. W nano są one mniejsze i głębiej wchodzą w oczodoły. Wersja Nano jest też nieco smuklejsza i trochę mniejsza. Polecamy ją szczególnie osobom, które przyzwyczajone są do małych okularów, np. szwedek oraz młodszym pływakom.

Wersja Nano, tak samo jak tradycyjne Nest Pro, charakteryzuje się szerokim kątem widzenia, a jej mniejszy rozmiar utrudnia przypadkowe ściągnięcie okularów w triathlonowym zgiełku.

Cechy szczególne:
Polipropylenowa, jednoczęściowa ramka okularów wykonana według unikalnego projektu inspirowanego stadionem olimpijskim w Pekinie
• Opatentowany przez TYR system Glide Clip pozwala na łatwe dopasowanie gumki mocującej okulary
• Dwuczęściowa gumka mocująca poprawia stabilność okularów
• Wykonane z polimeru celulozy (CP) szkła okularów pokryte zostały powłokami anti-fog i UV


   Kod koloru: LGNSTMN

Napisz swoją recenzję

Okulary Nest Pro Nano Mirrored

Okulary Nest Pro Nano Mirrored

Nest Pro to opatentowany przez TYR wzór, którego inspiracji należy szukać w architekturze olimpijskiego stadionu w Pekinie. Okulary Nest Pro zostały zaprojektowane dla osób, których nie zadowala to, co tradycyjne i powtarzalne.

Napisz swoją recenzję