Masz Pytania ? Zadzwoń !  698-889-653

Natural Power Eiweiss Depot Recovery, 500g - różne smaki

65,00 złNajnowsze badania w medycynie sportowej wykazały,że preparaty białkowe nie są tylko ważne dla sportowców siłowych. Właśnie we wszystkich sportach wytrzymałościowych jest tak ważne zaopatrzenie w białko. W ciągu przeciętnego czasu treningu z dwóch godzin  zostają w treningu wytrzymałościowym zużyte dla uzyskania energii, około 40 g białka.W momencie niewystarczającego zaopatrzenia w białko są wyniki tego rodzaju treningu nieosiągalne. Mięśnie stają się kataboliczne tzn dochodzi do ich odbudowy i nie ma żadnego pozytywnego rezultatu treningu. Aby takim sytuacjom zapobiec został specjalnie wynaleziony preparat  dla sportowców wytrzymałości  - ten depozyt białka .

  • Zawartość białka 80%, jak i wysoka zawartość aminokwasów w Eiweiss Depot -  depozyt białka, dostarcza organizmowi białko już przed ewentualnym niedoborem i zapewnia stały rozwój treningu.
  • Depozyt białka ma bardzo wysoką biologiczną wartość i dlatego spełnia wszystkie kryteria wysokojakościowego białka.

Wskazówka energii:
Spożywaj "Depozyt białka" zawsze bezpośrednio po treningu, aby zapewnić muskulaturze wystarczające zaopatrzenie w białko .

Uwaga jakości:
Aby spełnić wymagania stawiane preparatom białkowym o bardzo wysokiej jakości, zostały użyte w preparacie sprawdzone i wysokowartościowe produkty surowe. Celowo zrezygnowano  z użycia hydrolizatu białek włóknistych. Ten i wiele innych typowych cech zrobiły "Depozyt białka" jednym z najściślej kontrolowanych i najlepszych jakościowo produktów białkowych na rynku.

ANTY DOPING-GWARANCJA:
Ponieważ nasze produkty są używane  przez sportowców elity międzynarodowej, jest dla nas priorytetem zagwarantowanie produktów,100% czystych od substancji dopingowych.

Przygotowanie:
Mieszać około 25 g (odpowiednik około 2 czubatych łyżeczek) "Depozyt białka"  w 1/4 litra wody lub chudego mleka Smak można polepszyć poprzed dodanie świerzych owoców..

Polecone spożywanie: zależnie od koktajlu codziennie   jak i jeden dodatkowo po treningu.

Dostępne smaki:

  • truskawka
  • banan
  • wanilia
  • late macchiato

Napisz swoją recenzję

Natural Power Eiweiss Depot Recovery, 500g -  różne smaki

Natural Power Eiweiss Depot Recovery, 500g - różne smaki

Odzyskanie depozytu białka

Napisz swoją recenzję